ПРО ПРОДУКЦІЮ
Всі засоби по догляду за шкірою Sanosan для немовлят,
дітей, вагітних жінок і мам виробляються в Німеччині в відповідності з найвищими стандартами за складом, якості та придатності і в співпраці з відомими експертами.
Компанія Mann & Schröder KG була заснована в 1951 році Євгеном Манном і Гансом Шредером в місті Зігельсбах біля Хайльбронна в Німеччині. Приблизно через 30 років Sanosan був представлений в Німеччині як бренд косметичних засобів для догляду за шкірою дітей, і пізніше отримав популярність в Європі і в усьому світі.
Компанія Mann & Schröder співпрацює з акредитованими лабораторіями, такими як ECARF і Dermatest. У дослідницькому відділі Sanosan вчені працюють спільно з дерматологами, щоб знайти рішення для різних проблем шкіри. Продукти Sanosan містять тільки ті речовини, які особливо підходять для дитячої шкіри і шкіри вагітних. Без барвників, парабенів, силіконів і мінеральних масел. Це підтверджено клініко-дерматологічними тестами.

Продукти серії Sanosan pure + sensitive мають сертифікат і
оригінальний знак ECARF, виданий визнаним Європейським
Центром Досліджень Алергії
, який знаходиться в
знаменитій клініці Charité в Берліні. З 2006 року цей знак
присуджується продуктам, що не викликає алергії.
Кожен продукт Sanosan містить комбінацію компонентів, розроблених спеціально для ніжної шкіри немовляти і для підтримки здорової шкіри вагітних жінок. Основними інгредієнтами є гідролізірований молочний білок і органічна оливкова олія. Вони створюють гідроліпідний бар'єр, який перешкоджає висиханню шкіри, роблять її м'якою і еластичною, допомагають запобігти роздратування шкіри, забезпечують догляд та звичайно є гіпоалергенними.

Також в складі косметики присутні такі активні речовини як бісаболол, алантоїн, пантенол, мигдальне масло, календула, вітамін Е, які мають бактерицидний ефект, заспокоюючі і загоюючі властивості, допомагають зменшити подразнення на чутливій шкірі, сприяють утриманню вологи в шкірі, прискорюють регенерацію тканин.